SPIKON | Firma telekomunikacyjna

SPIKON to nowoczesne rozwiązania technologiczne dla każdego i na każdą kieszeń. Nasza ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, którzy oczekują minimalizacji kosztów i jakości na najwyższym poziomie, a także dla klientów biznesowych, którzy cenią sobie rozwiązania nowoczesne, gwarantujące ich firmie optymalizację kosztów i wielu działań.

Nasza firma telekomunikacyjna zapewnia profesjonalną i kompleksową ofertę, która zapewnia elastyczność działań w filmie, szeroki wachlarz usług, wysoka jakość rozmów, niezawodność, a także bezpłatną pomoc i wsparcie.

Usługi dla osób prywatnych

Oferujemy możliwość wykonywania tanich połączeń zarówno krajowych jak i zagranicznych. Telefon przez Internet to wygoda i komfort, a co najważniejsze, to obniżone rachunki telefoniczne. Dzięki telefonii VoIP można dzwonić i odbierać telefony krajowe i zagraniczne bez strachu o wysokie rachunki. Umowa ze SPIKON jest przejrzysta i zapewnia duże korzyści.

Usługi dla Firm

SPIKON zapewnia najwyższej klasy profesjonalne rozwiązania dla firm, wspierając ich działalność. Nasza firma telekomunikacyjna oferuje szereg korzystnych rozwiązań: wirtualne Call Center, połączenia wideo, kolejki oczekujących, konferencje głosowe, jak również mnóstwo usług dodatkowych takich jak: poczta głosowa, nagrywanie połączeń, raporty, monitoring, autokonfiguracja i mnóstwo innych funkcjonalności usprawniających pracę. Panel zarządzania daje ogromne możliwości konfiguracyjne przy zachowaniu maksymalnej prostoty obsługi. SPIKON został stworzony przez pasjonatów nowoczesnych technologii dla osób chcących wejść na wyższy poziom telekomunikacji. Dopracowane w najmniejszym calu usługi cechują się wysoką jakością oraz niezawodnością.  Czy inne firmy telekomunikacyjne oferują swoim klientom aż tak wiele? Nie czekaj i dołącz do nas już teraz!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy!