Innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne otwierają nowe możliwości przed użytkownikami, zapewniając im wygodę oraz niższe rachunki za połączenia. VoIP różni się od tradycyjnej telefonii przede wszystkim szeregiem dodatkowych funkcji i aplikacji. Jedną z  nich jest program Zoiper. Dzięki niemu użytkownik posiada możliwość korzystania z numeru stacjonarnego na swoim smartfonie, w każdym miejscu na ziemi. Korzystanie z innowacyjnych rozwiązań nigdy nie było jeszcze tak proste!

Aplikacja Zoiper – czym się charakteryzuje?

Zoiper to bardzo uniwersalna aplikacja, która idealnie nadaje się do współpracy z VoIP. Wystarczy, że operator telefonii VoIP wykorzystuje SIP lub IAX. Co dzięki niej zyskujemy? Przede wszystkim możliwość dzwonienia przez internet, bez względu na miejsce, w którym obecnie się znajdujemy. Jedyne czego potrzeba to oczywiście dostępu do internetu.

Aplikacja Zoiper jest uniwersalna, co oznacza, że może z niej korzystać niemal każdy użytkownik telefonu komórkowego. Aplikacja współpracuje zarówno z Androidem, jak i z Windowsem i iOSem. Nie stwarza żadnych problemów instalacyjnych. Zarówno sama instalacja, jak i konfiguracja, są szybkie – zajmują kilka minut!

Zoiper – to gwarancja taniego roamingu

Zoiper jest aplikacją niezwykle przydatną w podróży. Bez względu na to, czy do wyjeżdżamy w celach wypoczynkowych, czy zawodowych, często w tym czasie wykonujemy wiele połączeń telefonicznych. Koszty roamingu wciąż są wysokie, co dla wielu oznacza bardzo wysoki rachunek telefoniczny po powrocie do kraju. Korzystając z telefonii VoIP oraz dedykowanych dla niej rozwiązań takich jak Zoiper, można cieszyć się połączeniami wysokiej jakości, które jednocześnie zagwarantują duże oszczędności.

Dzięki Zoiper:

  • dzwonisz z dowolnego miejsca na świecie wykorzystując swój numer stacjonarny,
  • nie musisz przejmować się drogim roamingiem,
  • płacisz tyle samo, co za połączenia wykonywane w kraju.

Wybierasz się za granicę? Aplikacja Zoiper jest nieoceniona, a wykonywanie połączeń przez internet jest bezpieczne, wygodne oraz tanie!

Rozwiązania dla firm i osób prywatnych

Wszystko oferowane przez SPIKON usługi bardzo dobrze sprawdzą się zarówno u klientów indywidualnych, którzy doceniają nowoczesne rozwiązania, jak dla klientów biznesowych, szukających wygodnych narzędzi i aplikacji, które nie tylko zwiększają wydajność pracy, ale także  pozwalają być jeszcze bliżej swoich klientów.

Telefonia VoIP zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo, ale także ciągły rozwój, m.in. poprzez aplikację typu Zoiper, które umożliwiają korzystanie z telefonii internetowej na urządzeniach przenośnych, bez względu na położenie. Chcesz dzwonić tanio z każdego miejsca na świecie? Chcesz, wykorzystywać swój numer stacjonarny? Nie chcesz przepłacać za rozmowy telefoniczne wykonywane poza Polską? W takim razie telefonia VoIP i aplikacja Zoiper to duet idealny dla Ciebie!