Każda firma, która chce zyskać wiarygodność klienta powinna być zaopatrzona w numer telefonu stacjonarnego. Klient utożsamia numer stacjonarny z placówką danego przedsiębiorstwa. Odczuwa pewnego rodzaju bezpieczeństwo zamawiając np towar przez internet. Numer telefonu stacjonarnego sprawia, że firma postrzegana jest przez klienta jako rzetelna placówka, mająca główną siedzibę stacjonarną. Dla klientów jest to ważne – zapewnia im bezpieczeństwo i daje pewność, że kontaktują się z firma pewną, która ich nie oszuka.

Nasza firma SPIKON, chcąc spełnić wszystkie oczekiwania Klientów, umożliwia korzystania z numerów stacjonarnych w różnych wersjach. Dzięki temu, każdy z Państwa będzie mógł skorzystać z oferty skrojonej dokładnie pod firmę, branżę, oczekiwania klientów.

Numery telefonów stacjonarnych w Spikonie są dostępne w wersji zwykłej oraz złotej z wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce. Każdy z naszych klientów może zatem dopasować taki numer telefonu, który jego zdaniem będzie najlepszy w promocji jego firmy. Na szczególną uwagę zasługuje złoty numer telefonu stacjonarnego.

Złoty numer gwarantuje przede wszystkim prestiż ale nie tylko. Wyobraźmy sobie, że klient jedzie samochodem i widzi na billboardzie interesujący go produkt, niestety numer jest na tyle skomplikowany, że nie sposób go zapamiętać za pierwszym razem. Gdyby na jego miejscu pojawił się numer złoty podobna sytuacja nie miałaby miejsca. Dodanie numeru jest bardzo łatwe. Złoty numer stacjonarny gwarantuje zwiększone zainteresowanie firmą i możliwość zdobywania nowych klientów: przykuwa uwagę, łatwo go zapamiętać, jest idealny na szyld, bilboard, plakat. Można używać go w reklamie zarówno w telewizji jak i w radiu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, również numeru stacjonarnego telefonu. W celu zasięgnięcia informacji zalecamy skorzystać z naszego działu pomocy jak również z kanału w serwisie YouTube.