Przenieś swoją firmę do sieci SPIKON i wykorzystaj potencjał telefonii internetowej !

SPIKON – Usługi VoIP dla firm

Redukcja kosztów nawet o 80%
Brak kosztów związanych z utrzymaniem i rozbudową centrali telefonicznej, brak kosztów utrzymania cyfrowych łącz telefonicznych oraz brak kosztu wsparcia serwisowego
Elastyczność finansowa
Szybki start
Bezpłatne wsparcie oraz pomoc
Możliwość negocjacji warunków oferty
Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę na usługi oraz połączenia.
Dostęp Online
Szeroki wachlarz usług
Wysoka jakość oraz niezawodność
VoIP to kluczowa zmiana modelu funkcjonowania rynku telekomunikacyjnego. Dzięki tej nowoczesnej technologii, telefonia dla firm stała się tańsza, bardziej profesjonalna i zaczęła zapewniać rozwiązania biznesowe na miarę XXI wieku.
Dotychczas rynek ten był zamknięty dla rozwiązań producenckich, gdzie wybór centrali telefonicznej konkretnej firmy oznaczał konieczność zakupu konkretnych telefonów systemowych i określonych aplikacji towarzyszących (np. ściśle zdefiniowanego systemu służącego do nagrywania połączeń).

VoIP dla firm – prawdziwa rewolucja

Telefonia dla firm oparta o technologię VoIP rewolucjonizuje funkcjonowanie rynku telekomunikacyjnego. To właśnie VoIP dla biznesu wprowadza otwarte, ogólnodostępne standardy w miejsce wewnętrznych rozwiązań poszczególnych producentów. Dziś skorzystać z nich mogą nie tylko duże koncerny i korporacje, ale także niewielkie firmy, które chcą sobie zapewnić profesjonalny, dający prestiż i przynoszący wymierne zyski marketingowe system komunikacji z Klientami.

Na VoIP dla biznesu nie wydasz dziś milionów

VoIP dla firm nie wiąże się już z ogromnymi kosztami – jak było to przed laty. Dziś nie musisz się go obawiać, bo telefonia dla firm jest nie tylko lepsza pod względem jakości i funkcjonalności, ale i o wiele tańsza. Wszystko to choćby za sprawą tanich i szybkich połączeń internetowych, które powoli wypierają te analogowe. Ogromne i skomplikowane centrale telefoniczne, analogowe automatyczne sekretarki i wysokie wymogi technologiczne powoli odchodzą do lamusa historii.

Nawet małe przedsiębiorstwa są w stanie stworzyć profesjonalne rozwiązanie związane z komunikacją telefoniczną z klientami. Wystarczy sprawdzić, jakie możliwości daje przygotowany przez SPIKON VoIP dla firm i wykorzystać jego potencjał w stu procentach. Niewielka inwestycja, bez ciągnięcia kilometrów kabli i tworzenia ogromnych serwerowni, pozwoli nawet niewielkiej firmie stworzyć zaawansowane centrum komunikacyjne – funkcjonalne, niezawodne, a przy tym niedrogie w utrzymaniu.

Chcesz wiedzieć, jak konkretnie działa nasz VoIP dla biznesu i co możesz zyskać, korzystając z naszego wirtualnego call center, usługi SIP Trunk czy wirtualnej centrali telefonicznej? Przejrzyj dokładniej naszą stronę internetową, bądź skontaktuj się z naszymi doradcami.

Czekamy na Ciebie i z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie, obliczymy koszt naszych usług i dopasujemy ofertę do potrzeb biznesowych Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś, by uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące propozycji SPIKON!

  • Wirtualne Call Center

Wirtualne Call Center

Oprogramowanie Call Center w platformie SPIKON to przede wszystkim szereg wysoce funkcjonalnych usług, które podniosą wydajność, skuteczność i dostępność działu obsługi klienta w Państwa firmie. […]

  • SIP Trunk

SIP Trunk

Usługa SIP Trunk umożliwia podłączenie lokalnej centrali IP klienta do platformy SPIKON za pośrednictwem tradycyjnego interfejsu sieciowego. […]

  • Wirtualna centrala telefoniczna

Wirtualna centrala telefoniczna

Wirtualna centrala telefoniczna w SPIKON to szereg usług telekomunikacyjnych skierowanych dla klientów biznesowych. […]

Wybierz dogodną dla siebie formę płatności
VoIP dla biznesu

  • Bez abonamentu – PrePaid, obsługa doładowań on-line.
  • Na abonament – Umowa na okres od 12 do 24 miesięcy.

Sprawdź naszą ofertę bez zobowiązań!

Pierwszy okres rozliczeniowy jest bezpłatny!
Zarejestruj się

Chcesz wiedzieć więcej?