Centra VoIP – nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Klasyczne centrale telefoniczne, w których to starsza Pani łączyła rozmówców przełączając przewody w odpowiednie miejsca bezpowrotnie zniknęły z użytku. Tego typu rozwiązania należą już do przeszłości, a przypominają nam o nich tylko obrazy ze strach filmów i archiwalne fotografie. Dziś centrale VoIP to innowacyjne urządzenia, które wspierają przede wszystkim przedsiębiorców – bez względu na wielkość firmy i branżę. Centralka VoIP zapewnia elastyczność, lepszy kontakt z klientem i pomiędzy pracownikami firmy. Szereg usług proponowanych przez dostawców telefonii internetowej wspiera prowadzenie biznesu zapewniając większą efektywność działań oraz lepszy wizerunek firmy.

Buduj solidną przyszłość na dobrym kontakcie – centrale VoIP 

Do najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie zaliczamy urządzenia cyfrowe korzystające z szerokopasmowych łącz internetowych. Centrala VoIP stanowi bezapelacyjnie najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiązanie telekomunikacyjne zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. W ofercie dostępne są rozwiązania w ‚chmurze‚ nie nadwyrężające budżetu jak również te zaopatrzone w dodatkowe funkcje instalowane u klienta. Centrale VoIP udostępniają szereg opcji konfiguracyjnych. Wszystko to sprawia, że firma może działać sprawniej i wydajniej, a koszty są optymalizowane. Jednocześnie wzmocniona zostaje pozycja firmy i zwiększa się zaufanie po stronie klienta. Centralka VoIP to jedno z tych rozwiązań, które pomagają firmom w zdobyciu doskonałej pozycji na rynku.

Oferujemy usługi dopasowane do potrzeb firmy

Firma Spikon oferuje wirtualną centralę nie ustępującą funkcjonalnością kosztownym rozwiązaniom stacjonarnym. Mnogość parametrów konfiguracyjnych pozwala użytkownikowi dopasować produkt do nawet najbardziej rygorystycznych wymagań. Oferujemy szereg usług, które można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc pakiet idealny dla specyfiki prowadzonej działalności. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.